Ligler Neden Düştü

tarafından
27
Ligler Neden Düştü

Bildiğimiz üzere birkaç yama öncesinde dereceli sisteminin Kore ve Kuzey Amerika sunucularında tamamıyla değişeceği ve insanların geri dönüşleri sonucu bütün sunuculara geleceği ya da kaldırılacağını duyurmuştu.Bu sistem her kişinin tepkisi gibi Kore ve Kuzey Amerika sunucusunda belirleme edilen oyuncuların da hoşuna gitmedi. Bunun üzerine bu sistemin 13 Mart 2019 tarihinde kaldırılacağı duyuruldu.
Şu anlık bütün sunucularda nerdeyse bütün oyuncular yerleştirme sistemini beğendiğini belirtiyor.Bildiğiniz gibi yeni sistemde oyuncular ilk oyundan yerleşecekleri ligi az çok biliyor. Fakat şu an tekrardan bir sistem geliyor.Sistem ile alakalı bilgiler verelim;
Şu an oyunda Elmas lig ve üzerindeki liglerde eşleştirmeler saçma sapan eşleştirmeler gerçekleşiyor. Yapılan incelemede bir sunucuda üstatlık liginde 155 oyuncunun %40’dan daha az kazanma standardına sahip oyuncuların olduğu belirlendi.Bundan dolayı elmas ligindeki fazlası oyuncunun normalde yükselemeyeceği liglere yükseldiği görüldü. Bu sorunları ortadan kaldırmak hedefiyle yapılan çalışmalar sonucu oyuncular bulundukları ligde yerinde saydıklarını belirtti çünkü oyun kaybettiğiniz süre sizden eksilen puan , oyun kazandığınızda aldığınızda gelen puandan daha çok olmaya başladı.